Dziękujemy za wysłanie zgłoszenia

Po weryfikacji pracy przez organizatora, Twoje zgłoszenie pojawi się w zgłoszeniach widocznych na stronie etapu.

O twórcy

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Co możesz wygrać?

W każdym etapie konkursu wyłonimy jednego zwycięzcę nagrody głównej, a także 3 osoby, które otrzymają nagrody wyróżnienia.


Nagroda główna:

  • 7-dniowy surfcamp w Portugalii, wraz z przelotem, zakwaterowaniem i wyżywieniem

  • Unikalna deska surfingowa marki Polyola wykonana w 100% z poliuretanu na bazie materiałów pochodzących z recyklingu

Nagrody wyróżnienia:

Voucher na surf camp w Portugalii do samochodzielnego wykorzystania w ciągu 12 miesięcy

FAQ

Na czym polega konkurs „Na Fali Inspiracji”?

Konkurs „Na Fali Inspiracji” polega na pokazaniu i opisaniu swojej interpretacji sformułowania „być na fali”. Zadaniem uczestnika jest przesłanie zgłoszenia konkursowego, w którym pokaże, co to dla niego oznacza, a także kreatywnie uzasadni swój wybór.

Co mogę wygrać?

Nagrodą główną w konkursie jest tygodniowy wyjazd na surf camp do Portugalii wraz z przelotem, zakwaterowaniem, ubezpieczeniem i kieszonkowym. Zwycięzca otrzyma również wyjątkową deskę surfingową. Nagrodami pocieszenia są vouchery na surf camp w Portugalii do samodzielnego wykorzystania.

Jak mogę wziąć udział?

W konkursie „Na Fali Inspiracji” może wziąć udział każda pełnoletnia osoba mieszkająca na terytorium Polski i mająca zdolności do czynności prawnych. Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać prawidłowo wypełnione zgłoszenie.

Co należy zamieścić w zgłoszeniu?

W formularzu zgłoszeniowym należy przesłać link do zdjęcia, wideo lub pliku dźwiękowego, którym uczestnik zobrazuje swoją interpretację hasła „być na fali”. Integralną częścią zgłoszenia jest krótkie (maks. 500 znaków) i kreatywne uzasadnienie swojego wyboru. Pracę należy zatytułować i załączyć swoje dane kontaktowe oraz zaakceptować niezbędne zgody.

Jak długo trwa konkurs?

Konkurs podzielony jest na dwa etapy. Pierwszy trwa od pierwszego do ostatniego dnia sierpnia, natomiast drugi od pierwszego do ostatniego dnia września.