Życiowy swell

Życiowy swell

Być na fali to dla mnie potwierdzenie skuteczności własnych działań. Każdego dnia staram się być lepszą wersją samego siebie, a osiągam to poprzez systematyczność pracy i motywację do realizacji celów. Bycie na fali to satysfakcja z teraźniejszości, która bazuje na działaniach z przeszłości. Ale niczym surfer podczas zmagań w Nazare, ja również muszę być czujny każdego dnia, by nie spaść z tej fali. Takie zanurzenie i walka o oddech mogą być spowodowane różnymi wyzwaniami. Życie zaskakuje wielkością, kierunkiem i siłą każdego wyzwania, ale ja wiem, że balans to kluczowa cecha, która pozwala nie tylko utrzymywać się na powierzchni, ale również wskakiwać na te najwyższe fale moich osobistych celów. Z szacunkiem traktuje każde wyzwanie, ale też moja pewność siebie jest wysoka, ponieważ wiem, co mogę kontrolować i jak wykorzystać aktualne warunki.

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”