Życie to sztuka znalezienia równowagi

Życie to sztuka znalezienia równowagi

Życie na fali to świadomość jak ważne jest utrzymanie równowagi - dosłownie i w przenośni. Na szczęście nie każde zakłócenie balansu skutkuje natychmiastowym wpadnięciem do wody. Praktyka czyni mistrza i z czasem dzięki uważności jesteśmy w stanie wychwycić ten krótki moment na chwilę przed upadkiem i czasem udaje się skorygować kurs i utrzymać na fali! Życie na fali to świadomość, że porażki nie są przeciwieństwem sukcesu, a drogą do sukcesu. Trzeba wybrać w życiu cel i do niego dążyć, nie poddawać się, stawiać na siebie i to co jest dla nas ważne.

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”