Życie to fala ❤

Życie to fala ❤

Być na fali to dla mnie harmonijne oddanie się nurtowi swoich marzeń i pragnień, pełne zrozumienie siebie i otaczającego świata, w zgodzie z naturalnym rytmem życia. To akceptacja rzeczywistości takiej, jaką jest, i odnalezienie piękna nawet w jej prostocie. To stworzenie otoczenia pełnego wdzięczności, radości i miłości, gdzie każdy dzień jest szansą na tworzenie pozytywnego śladu w życiu własnym i innych. Jest to także ruch, który inspiruje do podążania za swoimi przekonaniami, skłania do aktywnego uczestnictwa w życiu i zachęca do kształtowania pozytywnego wpływu na otaczający świat

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”