Życie pod falą

Życie pod falą

Dla mnie życie na fali toczy się pod falą. Kocham ten spokój, który tam istnieje... ten niby wiatr we włosach, który jest tylko moim wyobrażeniem. To właśnie tam odnajduje spokój, którego tak bardzo brak mi na lądzie, tam jest mój świat, do którego tak nieliczni mają wstęp. Kocham moją falę, bo wiem jaki spokój i cisze ona skrywa, jakie cudowne sekrety i tajemnice. Życie pod falą to coś najpiękniejszego co mogło mnie spotkać w życiu. Dziękuję gwiazdom, że namieszały mi w życiu i że właśnie dzięki temu odnalazłam spokój ducha... właśnie pod falą morza czy oceanu...

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”