Życie na Fali: Harmonia, Wyzwania i Odnajdywanie Siebie

Życie na Fali: Harmonia, Wyzwania i Odnajdywanie Siebie

"Być na fali" to dla mnie nie tylko chwila doskonałego balansu na desce. To filozofia życia, która znalazła swój początek w fascynacji sportami deskowymi od dzieciństwa. Surfing to nie tylko sport – to harmonia z naturą, wyzwanie i spełnienie.

Podążając tą drogą, doświadczam nie tylko euforii sukcesu, ale także wyrzeczeń i przeciwności. Kontuzje i trudności są częścią tej podróży, ale radość z bycia na fali, z łączenia się z żywiołem wody, przewyższa wszelkie trudności. Mentalność surfera to nie tylko odczuwanie szczęścia na fali, ale też świadomość, że ona się skończy. Nawet spadając z deski, stajemy się gotowi złapać kolejną falę, podobnie jak w życiu.

Życie nie zawsze płynie spokojnie. Czasami jest nieprzewidywalne jak fale – pełne wyzwań i niespodzianek. Ale to właśnie wtedy, gdy nurkujemy głęboko w siebie, odnajdujemy siłę do pokonywania przeciwności. Tak samo jak na desce, odnajduję siebie na tym oceanie życia, poszukując równowagi i łącząc się z tym, co naprawdę ważne. Być na fali to nie tylko sztuka surfowania, to sztuka życia w zgodzie z przypływami i odpływami, wiedząc, że każda fala kiedyś opadnie, by ustąpić miejsca nowej.

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”