Życie na fali

Życie na fali

Być na fali to wrzucać latem fotki z imprezy na Helu, a tak ja serio: jak jesteś na fali to płyniesz z prądem i pozwalasz mu się ponieść tam gdzie on zdecyduje. Co jeszcze ważniejsze: pozwalasz na to samemu sobie. Dla mnie jest to mega ważne, ponieważ na co dzień uwielbiam mieć kontrolę nad wszystkim co tylko mnie otacza. A w tych małych momentach kiedy daję się porwać chwili i oddaję sterowanie sile żywiołu - wtedy czuję, że jestem wolna. Tak miałam ostatnio kiedy spróbowałam SUP-a i dryfowałam przy dzikiej plaży z jednej strony i zachodzącym słońcu z drugiej. Potem robiłam sobie tę fotę.

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”