Życie na 100%

Życie na 100%

Sprzyjające warunki, przychylne okoliczności czy też natrafiające się korzystne okazje, to wszystko sprawia, że czujemy wiatr we włosach, chęci do życia, innymi słowy można powiedzieć, że czujemy się wtedy "na fali". Jest to dla mnie stan, w którym czuję się wystrzałowo, elegancko i nie potrzebuje do tego stylowych ciuchów. To stan, który wychodzi z wnętrza nas i tak samo jak umiejętność surfowania zależy od utrzymania równowagi na desce, tak umiejętność dobrego życia zależy od utrzymania równowagi na kłodach rzucanych nam pod nogi i tym właśnie jest dla mnie "bycie na fali". Jak żyć, to tylko na 100%.

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”