Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach

Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach

Według mnie "bycie na fali" to znalezienie drogi, która nie zawsze jest prosta do odnalezienia. Bywa kręta oraz nie zawsze jest łatwo się na niej utrzymać. Natomiast po jej odnalezieniu - podążanie nią i czerpanie na każdym jej etapie tyle ile tylko się da, ciesząc się każdą sekundą. Bycie na fali to ciężka i żmudna praca, wymagająca wielu wyrzeczeń ale prowadząca do prawdziwego szczęścia, poczucia wolności, kontroli oraz sensu życia.

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”