Żyć pełnią życia

Żyć pełnią życia

Być na fali" to nie tylko surfowanie na desce po wodzie, to metafora życia w pełni. To odwaga, by podjąć ryzyko i zmierzyć się z nowymi wyzwaniami. To poczucie wolności, gdy unosimy się na grzbiecie fali, zdobywając energię oceanu. To chwila, kiedy woda i wiatr łączą się w harmonii, tak jak nasze pasje i cele. Być na fali oznacza wychodzić poza strefę komfortu, odkrywać nieznane, i czerpać radość z każdej chwili. To także wspólnota surferów, którzy dzielą miłość do natury i ducha przygody. W życiu, podobnie jak na desce, musimy zachować równowagę, elastyczność i umiejętność podnoszenia się po upadkach. Dlatego dla mnie "być na fali" to znaczy żyć pełnią życia, podróżować z odwagą i wkładać serce w to, co kocham.

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”