Żyć na fali to stan umysłu

Żyć na fali to stan umysłu

"Jeżeli widzisz falę, zrób wszystko by ją złapać, użyj całych swoich sił, walcz jakby to była jedyna i najważniejsza rzecz w życiu... AAALE ...
... jeżeli nie uda Ci się złatać tej fali... nie przejmuje się, najwyraźniej to nie była Twoja fala"

Te słowa usłyszałem po raz pierwszy w Maroko, w wodzie od miejscowego surfera, który tłumaczył mi czym jest surfing... od tamtej pory zakochałem się. Jestem tylko ja i fale, bez oceniania, bez udowadniania komukolwiek czegokolwiek. Jestem tylko ja i falująca woda, skupienie, uśmiech i satysfakcja.

Było mi to potrzebne i jakże różniło się od podejścia jakie maiłem na co dzień w życiu i pracy, od tamtej pory żyję wg tej maksymy, bo tu już nie chodzi tylko o surfing, to miało wpływ na wszystko co robię. Żyć na fali to mój stan umysłu.

p.s. najlepszy surfer, to uśmiechnięty surfer <3

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”