Złap swoją falę, ale nie zapominaj, co jest pod jej powierzchnią

Złap swoją falę, ale nie zapominaj, co jest pod jej powierzchnią

Jestem stworzony, by podążać na fali życia. Celebrować chwile, które zdają się wymykać z rąk - wierząc, że choć część z nich zatrzymam w pamięci NA ZAWSZE. Nieść ze sobą przez życie radość i uśmiech, a nie wciąż na siłę go poszukiwać. BYĆ NA FALI to dla mnie inaczej podążać za energią, która popycha mnie naprzód i czuć, że jestem we właściwym miejscu, o właściwym czasie. To dla mnie także zdolność do czerpania radości z drobnych rzeczy, dostrzegania piękna w otaczającym świecie. To wiedza, że każda fala ma swój ruch, ale zawsze istnieje szansa na wydobycie się na jej powierzchnię, a znajdując się pod nią można zrozumieć, że piękno nie tkwi na powierzchni - a głęboko we wnętrzu.

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”