Zdobywanie nowych doświadczeń

Zdobywanie nowych doświadczeń

Dla mnie bycie na fali to zdobywanie nowych doświadczeń, które wywołują burzę emocji w moim ciele. To mieszanka uczuć, szczęścia, ekscytacji, przerażenia, radości, a czasami nawet smutku. Jestem zachwycona możliwością odkrywania nowych horyzontów i zdobywania nowych doświadczeń, które wykraczają poza moją strefę komfortu. Jest to zdumiewające, ile mogę odkryć nowych rzeczy na świecie, a przy tym odkrywać samą siebie, co tak naprawdę lubię robić w życiu, co mnie uszczęśliwia i ja to właśnie nazywam byciem na fali, ponieważ w tym momencie nie myślę o niczym innym, a skupiam się tylko i wyłącznie na danych rzeczach, a wszystko inne idzie w zapomnienie. Pierwszy 3 tygodniowy wyjazd ze znajomymi po Europie. Każdego dnia liczyło się tylko, co mi pokaże dany dzień, wszystko inne szło w zapomnienie. Przy tym ogromna wdzięczność, że w wieku 19 lat mogę się wybrać w taką podróż ze znajomymi. Nie zawsze było łatwo, w szczególności, gdy w środku drogi na szczyt masywu w Calanques w Marsylii skończyła się każdemu woda, a na dworze było pełne słońce i ponad 30 stopni. Jednakże, teraz wiemy, że już żaden hike nie jest w stanie Nas zniszczyć. Pierwszy surfing to dla mnie była podróż w nieznane, kompletny brak wiedzy jak się to robi, jednakże przy dobrym instruktorze wszystko staje się łatwiejsze. Na początku przerażenie, następnie duża radość podczas pierwszego wstawania na fal, a w tym momencie nie myślisz o niczym innym i w tym momencie jest się na fali dosłownie oraz w przenośni. Rozpoczęcie studiów w Lizbonie, nowa szkoła, nowe otoczenie, nowe mieszkanie, nowy język, nowi ludzie. Wszystkie te rzeczy na raz wywarły we mnie wiele emocji, czasami trudnych do zniesienia, a czasami najlepszych w moim życiu. Jednakże wiedziałam, że próbując tego czuje się jakbym była na fali i że jest to coś, co było mi pisane w moim życiu. Dlaczego by nie spróbować studiowania na Uniwersytecie Jagiellońskim i przeprowadzić się z Gdańska do Krakowa? No to pojechałam studiować tam na jeden semestr. Strach, czy na pewno dam radę, czy nie będzie za ciężko, był jak najbardziej. Radość i duma z możliwości studiowania w tamtym miejscu, również na najwyższym poziomie. To uczucie próbowania, odkrywania samej siebie, jest zdecydowanie tym, co pociąga mnie do dalszego działania w swoim życiu.

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”