Zaufaj Fali

Zaufaj Fali

Bycie na fali oznacza dla mnie dać się ponieść losowi, ufając swojej intuicji. Życie jest wypadkową przypadków i naszych codziennych wyborów. Jeśli tylko podejmiemy właściwą decyzje reagując na nadchodzący prąd, pozostaniemy na fali! A właściwa decyzja pochodzi z wewnątrz - wystarczy się wsłuchać co szepcze nasze serce. Być na fali to także żyć z wiara ze każdy sztorm potrafimy przetrwać, a po nim zawsze przychodzi spokój i słonce.

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”