Zaklinacz

Zaklinacz

Mój tata, za czasów młodości, z miłości do wielkiej wody, zbudował jacht. Może nie poszłam tak daleko w jego ślady, ale z pewnością odziedziczyłam fascynację i pasję jaką darzy morza i oceany. Wychowałam się wiedząc, że nad wodą nie można zapanować, można z nią współpracować poddając się jej i odpowiadać jej odpowiednią reakcją. Zupełnie jak z inspiracją. Na zdjęciu widać mężczyznę, który patrzy na fale, ale każda zdaje się go omijać. Tak mocno zapatrzony wyglądał, jakby chciał nad nimi zapanować siłą woli. Wtedy, gdy robiłam to zdjęcie, mężczyzna stał się dla mnie Zaklinaczem, czekającym na tę konkretną falę… być może falę inspiracji?

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”