Zakładam złotą kiecę i lecę

Zakładam złotą kiecę i lecę

Dla mnie bycie na fali to wewnętrze uczucie połączenia z nią. Wchodzę na górę, płynę falą tego wydarzenia, uczuciami, emocjami, widokami, łączę się ze wszystkim. Rozmawiam z kimś, płynę na tej fali, czuję słowa, przekaz, głębie. Tańczę, płynę na fali wibracji, czuję muzykę, daję się nieść. Zobaczyłam konkurs i pomyślałam, że chętnie popłynę na tej fali i już oczami wyobraźni widzę siebie na wymarzonej wyprawie do Portugali, już czuję zapach wody, temperaturę, oswajam deskę, chłonę wszystko, doświadczam, staję się tym... jestem falą na fali życia...

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”