Zainspirowany sobą

Zainspirowany sobą

Jako artysta, często eksperymentuje stosując coraz to inne formy ekspresji. Nie krępuje się i często myślę nieszablonowo. To zdjęcie wykonałem właśnie w jednym z takich momentów. Autoportret zainspirowany moimi hobby - połączeniem fotografii ze światem science fiction, w stroju który sam wykonałem. Czuje, że surfing mógłby być czymś idealnym do dopełnienia mojego zbioru zainteresowań i kto wie jak będzie wyglądało zdjęcie do którego zrobienia zainspiruje mnie surfing...

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”