Żaden tam seryjny fart

Żaden tam seryjny fart

"Być na fali" - niby po prostu mieć powodzenie. Tak mówimy ludziom którym wszystko wychodzi. Nie jest to jednak zwykły seryjny fart. Myślę ze być na fali to kochać to co się robi. Nie myśleć o kasie i uznaniu tylko czerpać 100% z działania. Być na fali to utopić aparat do selfie, bo chwila była tak dobra. Być na fali to biegać w dziurawych butach i gonić kolegów z Tour de Pologne na rowerze dziadka. Kiedy to co robimy tak kochamy, że tworzymy osobną galaktykę o nazwie "ja i moja pasja" wtedy fala sama układa się w powodzenie.

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”