Zaakceptujmy życiowe fale

Zaakceptujmy życiowe fale

Miniony rok dał mi do zrozumienia, że nasze życie jest jak ocean. Głębokie, pełne zagadek, przeróżnych stworzeń i obfite w fale - fale, którym należy się po prostu oddać i poruszać w ich rytmie. Przeciwstawianie się im i stawianie oporu, walka, stres sprawi tylko, że spadniemy z deski lub wpadniemy w wir wody, która nas poturbuje. Jeśli oddamy się fali, zrelaksujemy, przyjmiemy ją taką jaka jest - Wysoka, nieznana, podkręcona, z zagadkami pod swoją pokrywą - przepłynięcie na niej m co mamy. Nawet jeśli ten moment nie jest idealny i się go boimy. Płyńmy jak z falami przez całe nasze życie.

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”