Z prądem czy pod prąd?

Z prądem czy pod prąd?

"Być na fali" - w pierwszej chwili główne skojarzenie, które przychodzi do głowy to to popkulturowe, wymuszone życiem w ekspresowych czasach przebodźcowania i ataków błyskawicznych gwiazdek, które są na fali, znaczy w modzie, na topie, ale zaraz odpłyną. Wystarczy jednak chwila zastanowienia i już wiem, że dla mnie być na fali znaczy coś zupełnie innego. To życiowe "go with the flow" i płynięcie z prądem. Tak samo fale jak i życie, czasem nam coś zabierają, żeby wkrótce popchnąć w naszą stronę coś innego, a bycie - i życie - na fali, znaczy korzystanie z napotkanych szans i otwartość na to, co życie przynosi. Bo przypadki nie istnieją, dopóki sami ich nimi nie nazwiemy. Płynąć z prądem nie znaczy być biernym wobec tego, co na nas spada. Steruj swoim losem płynąc na fali i tylko płynnie koryguj kurs, żeby zawsze płynąć tam, gdzie chciałbyś się znaleźć.

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”