Z falą ku marzeniom

Z falą ku marzeniom

Być na fali ? To poczuć w sobie niezwyciężoną energię, która otwiera nas na świat, pcha w otchłań tęczy a nie na jej koniec gdzie rzekomo znajduje się skarb... Falą jest tęczowa brama, która swym blaskiem zaprasza do krainy spełniania marzeń bo skarbem jest życie w zgodzie ze sobą, ze swoimi marzeniami, ich realizowanie by to życie mieniło się właśnie kolorami tęczy a z duszy wyrywał się krzyk: Mam to i jestem szczęśliwy ❤️ to błogi stan szczęścia, które rozpływa się po ciele i spływa na najbliższych, którzy trwają wiernie i dopingują w jego osiągnięciu. Być na fali to czerpać z życia pełnymi garściami, dokonywać niemożliwego, w każdym dniu dostrzegać jego uroki i dolecieć tam gdzie pragniemy by pokierował nas wiatr.

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”