Z Chałup do Portugalii

Z Chałup do Portugalii

Określenie być na fali oznacza dla mnie życie. Życie w którym Nigdy nie zwalniam tępa, czerpię z możliwości, które wyrastają przede mną, próbuję, smakuję, parzę się i zmagam... Nie dalej jak miesiąc temu spędziliśmy z córka tydzień na campingu w Chałupach, na którym córka „zmagała się” z wiatrem, deszczem, falami, ucząc się surfingu. Pierwszy raz tak biernie brałam udział w wydarzeniu, z jednej strony ciesząc się jej progresem, z drugiej zamartwiając, ze w międzyczasie zarastam kurzem i nie tylko :) nie przeciągając - to w Chałupach pierwszy raz usłyszałam o zaletach portugalskiego surfu i to właśnie tam myślę zacząć swoją osobistą przygodę która powstała na polskim deszczowym półwyspie :)

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”