Wzniesiony na fali

Wzniesiony na fali

Bycie na fali to stan w którym zdajemy sobie sprawę, że w końcu życie toczy się tak jak zawsze tego chcieliśmy. Czujemy, że pewne rzeczy w końcu układają się tak jak powinny. W życiu każdej osoby kiedyś nadchodzi gorszy okres, ale w pewnym momencie, przy odrobinie pracy i wsparciu najbliższych zza chmur wychodzi słońce, znowu możemy złapać wiatr w żagle, odbić się od dna i być na tytułowej fali - czerpać z życia garściami i cieszyć się każdym dniem w szczęściu, spełnieniu i spokoju ducha.

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”