Wypatrując fali

Wypatrując fali

Być na fali...dać się poprowadzić sile potężniejszej od nas, z odwagą, z pasją i w zgodzie ze sobą. A jeśli fala nas połknie, dać się zatopić i znów z wyczuciem i w dobrym momencie odbić od dna. Nie kontrolować, nie siedzieć w głowie, nie latać z miernikiem, nie oceniać. Zatrzymać się w odczuwaniu, w przyjmowaniu tego, co życie nam przynosi. Być na fali, czyli zsynchronizować się z ruchem życia, unosić się bez oporu, bez oceny, ale z uważnością na to, co wokół, na smaki, zapachy, dźwięki, drobiazgi i na to co podpowiada nam intuicja. Być na fali czyli dać ponieść się pragnieniom płynącym z serca, nie stawiać oporu samemu sobie :) Jeżeli formuje się w nas fala i nadpływa, dobrze jest wskoczyć na tę deskę surfingową, rozpoznać dobry moment i z radością dać się ponieść życiu.

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”