Wygrać i być na fali

Wygrać i być na fali

Być na fali to wygrać i żyć dalej. To poradzenie sobie z przeciwnościami losu. To uczycie bycia, ze mimo ze straciłeś wszystko jesteś w stanie się podnieść i wznieść się i dalej serfować przez życie pełne przygód i wyzwań. I chodź wydawało się ze jesteś już na dnie to dobra energia i wewnętrzna siła znowu wyrzuciła Cię na brzeg, a Ty dzięki swojej determinacji znowu jesteś na fali.
Fale to życie. Fale to momenty wzburzone i spokoje, sukcesy i porażki. Bo w życiu trzeba dążyć do tego aby zawsze być szczęśliwym i nigdy się nie poddawać czyli wygrać i być na fali.

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”