Wybór dobrej fali

Wybór dobrej fali

Życie na fali to nie płynięcie z prądem tylko świadome i konkretne wybory dla nas, ale też dla dla osób, które kochamy. Jednym z nich była lekcja surfingu, na którą namówiła mnie przyjaciółka... Ta lekcja zmieniła tak wiele! Po powrocie z wyjazdu uniesiona zachwytem zabrałam od razu syna nad Polskie morze żeby dzielić się tym uczuciem - nie pomyliłam się. Od powrotu mówi tylko o wyjeździe na surfing w następne wakacje. Pięknem trzeba się świadomie dzielić z innymi i go zaszczepiać - jak mówią : "czym skorupka za młodu nasiąknie", a może przecież słoną morską wodą! Radość jaką niesie pierwsze złapana fala i ta ekscytacja nie ma sobie równych i pięknym jest to, że można się dzielić tym uczuciem z kimś bliskim. Dlatego dla mnie życie na fali to ekscytacja, świadomy wybór ale i też radość z dzielenia się "falą" ;)

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”