Wszystko przede mną

Wszystko przede mną

Być w miejscu, o którym marzymy. Gdzie czujemy się wolni i stykamy się z tą wyjątkową energią wyzwalaną przez wiatr i wodę. Być dokładnie tam, gdzie łamie się fala i czuć jej nagromadzoną po przebyciu wielu kilometrów siłę . Na końcu drogi jej życia. Każda z nich jest inna, jedyna i niepowtarzalna. Ta ulotność nadaje jej wyjątkowość i sprawia, że staje się metaforą życia, które często zaskakuje jest piękne, niepowtarzalne i ma swój nieuchronny koniec.

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”