Wolność

Wolność

Życie pełnią życia, cieszenie się drobnymi rzeczami, spędzanie czasu na powietrzu, robiąc to co kocham najbardziej! Zainspirowany fragmentem teksu piosenki o chwilach ulotnych, staram się je łapać w swojej pamięci, a niektóre z nich także uwieczniać na fotkach. Być na fali oznacza dla mnie żyć i cieszyć się każdym dniem, spełniając drobne cele i wielkie marzenia! W myśl dewizy, którą wpoiła mi za młodu mama „lepiej żałować rzeczy, którą zrobiłeś niż tej, której nie zrobiłeś”.

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”