Wolność

Wolność

Życie na lądzie jest pełne przygód, ciekawych, ale niekiedy krętych dróg, decyzji do podjęcia. Gdy potrzebuje od tego uciec, uciekam na falę.
Niezależnie od tego, czy jest to Morze Bałtyckie czy Ocean Atlantycki - w wodzie wszędzie jest tak samo - i to sprawia, że czuję kawałek znajomego miejsca nawet tysiące kilometrów od domu. Na fali jestem wolna i gotowa na wyzwania, które czekają na mnie po powrocie na brzeg.
A w następnej chwili zwątpienia mogę znowu wrócić na falę - i nie mogę się doczekać kiedy znowu to zrobię :)

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”