Wiosenny taniec

Wiosenny taniec

Sprawdzamy detektory. Zaczynamy podchodzić w stronę grani. Foki trzymają, choć teren się wypiętrza. Firn migocze w słońcu. Po godzinnym podejściu wychodzimy na grań i… dzieje się tatrzańska baśń. Podziwiamy masyw Ornaków. Lawiniaste żleby robią wrażenie. Naszym celem jest Kończysty Wierch. Na szczycie wieje, opiłki lodu oderwane od podłoża tną twarz. Zakładam kask. Zaczyna się zjazd. A raczej wiosenny taniec, esencja wolności. Zostawiamy po sobie ślady nart, czysty zapis szczęścia na śniegu.

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”