We właściwym miejscu, we właściwym czasie

We właściwym miejscu, we właściwym czasie

Kiedy jestem na fali, czy to w wodzie czy w życiu, odczuwam zachwyt i piękną radość bycia. Umysł się wycisza, przestaję wtedy myśleć, zaczynam czuć. Wszystkie moje decyzje i działania prowadzą do punktu, w którym jestem "Na Fali". W tym jednym momencie wiem, że jestem we właściwym miejscu i we właściwym czasie w życiu. Wszystkie moje rozkminy, zmartwienia i niepewność ustępują. Wiem, że to jest to! Pojawia się wdzięczność, spokój i zaufanie.

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”