We właściwą stronę

We właściwą stronę

"Być na fali" oznacza dla mnie pielęgnowanie kultury życia, która pozwala na łapanie najlepszych momentów i sięganie po to, co w danej chwili przynosi nam los. Bo nigdy to samo zdarzenie się już nie powtórzy. Pozwala nam także na wsłuchiwanie się w głos własnego serca, podążając za marzeniami, w których mieszają się różne elementy i żywioły. Dzięki fali można płynąć z prądem, ale też i pod prąd, pokonując w ten sposób swoje bariery, przekraczając granice, otwierając się na to, co nieznane. To ona sprawia, że stawiamy czemuś czoła, próbujemy swoich sił, ale przede wszystkim wystawiamy na próbę samych siebie-ufając sobie, swojej intuicji, zawierzając to, co niebawem się wydarzy.. To ten moment(jako stan, nie jednostka czasu), kiedy odnajdujemy nić łączącą nas z żywiołem wody. To właśnie to nas najbardziej pociąga. Odczuwamy największą przyjemność z ujarzmienia potęgi oceanu, kiedy wszystko nam sprzyja, szalejące "bałwany" współpracują, a my zostajemy niesieni na tafli gładkiej i idealnej fali. Jednak poza pasją i wolą do działania, wszystko to wymaga ogromnej samodyscypliny. Lecz na samym końcu czeka upragniona nagroda: pozytywne wrażenia, śmiech, euforia, radość, zabawa. Bo z fala jest jak z "carpe diem". Nie można jej przegapić..

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”