Wdzięczność z bycia na fali

Wdzięczność z bycia na fali

Być na fali to umiejętność wykorzystania potencjału jaki niesie każdy dzień życia. To dostrzeganie możliwości na co dzień aby wyłapywać radości w małych wydarzeniach i łączyć je w fale szczęścia, które poniosą nas przez życie w oceanie możliwości. Fale szczęścia, które celebrujemy tak abyśmy umieli odnaleźć radość na każdym ich etapie: przygotowywania się do fali, bycia na fali i radości z fali której doświadczyliśmy choć to już przeszłość. To wtedy nasz życie ma niesamowity flow. 🌊🤙

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”