Wdzięczność

Wdzięczność

Bycie "na fali" oznacza dla mnie poczucie pozytywności, zadowolenia i wdzięczności za chwile obecne i rzeczy, które mam w swoim życiu. Oznacza to poczucie unoszenia się na metaforycznej fali życiowych wzlotów i upadków, przy jednoczesnym zachowaniu wdzięcznej postawy za dobre rzeczy, ludzi i doświadczenia, które napotykam na swojej drodze. Chodzi o uznanie i docenienie pozytywnych aspektów, ponieważ skupienie się na nich pomaga przetrwać chwilowe trudności serwowane przez los, a także jeszcze piękniej spojrzeć na rzeczy cudowne!

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”