WAVES OF LIFE

WAVES OF LIFE

Być na fali to żyć w zgodzie z naturą, zarówno swoją własną jak i tą która nas otacza. Życie jest pełne mniejszych lub większych wyzwań, które dostarczają emocji. Kluczowa jest obserwacja otaczających warunków, kalkulacja szans, aby w odpowiednim momencie wykorzystać swój potencjał, odważyć się podjąć wyzwanie i przekroczyć swoje limity, by zdobyć upragniony cel i popłynąć na fali.

Bycie na fali oznacza dla mnie znalezienie swojego miejsca i jest pięknym synonimem, który można przełożyć na każdą płaszczyznę życia. Czasem trzeba mieć odwagę, aby poddać się siłom natury, na które nie mamy wpływu, aby wykorzystać je do własnego celu nie zważając na dużą prędkość.

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”