WAVE OUT

Dosłownie na fali jestem kiedy jestem po za nią. Dokładnie za nią. Kiedy umęczony padlowaniem wypływam na line up, siadam na desce i łapię ostrość w kierunku plaży. Jest cicho i jest magicznie.
Tam, mając za plecami ogrom oceanu/morza, nabieram pokory. Stamtąd łapię specyficzny dystans do życia, do codzienności. Tam problemy zdają się błahe a ich rozwiązania oczywiste.
W przenośni na fali też czuję się kiedy jestem po za nią. Kiedy nie daję się jej porwać. Kiedy mówię NIE, kiedy wszyscy mówią TAK.
Naprawdę nie zawsze trzeba być na fali, żeby być szczęśliwym. Wystarczy wdzięczność za to co już mamy. Ja mam tego Bąbla ze zdjęcia i życia z takimi wartościami chcę go nauczyć.

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”