Walka o życiowe podium

Walka o życiowe podium

Być na fali to wznieść się na wyżyny swoich pragnień i możliwości. Przeskakiwać przeszkody.
Traktować je jak wyzwania w drodze do celu. Utorować z nich sobie schody, na końcu których czeka piękny widok - zwycięstwo, chwila, gdy myślisz "było warto podejmować pracę i wysiłek".
To również konsekwentne, świadome niepoddawanie się w obliczu niesprzyjających warunków, które są zmienne i wychodzenie ponad oczekiwania kręgu społecznego, gdy człowiek posiada własne ambicje i szalone marzenia jak nieujarzmiona fala.

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”