W poszukiwaniu

W poszukiwaniu

Być na fali - dla wielu oznacza to 5 minut sławy i popularności. Według mnie ten potoczny idiom używany w języku polskim nie do końca odnosi się do prawdziwego surfingu. Surfing nie potrzebuje uznania, a tym bardziej fotki na Facebooku lub Instagramie. Dla mnie “być na fali” to podążać za falą. Obserwacja i próba zrozumienia oceanu. Medytacja oraz chwila euforii. Odkąd zacząłem surfować staram się być jak najbliżej wody i aktualnie jestem w podróży w stronę oceanu by znów znaleźć się “na fali”.

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”