W Poszukiwaniu Miłości i Inspiracji na Falach

W Poszukiwaniu Miłości i Inspiracji na Falach

W poszukiwaniu miłości i inspiracji na falach - to moja opowieść o fascynujących podróżach przez życie. W niej opowiem, jak surfing stał się dla mnie nie tylko pasjonującym sportem, ale także źródłem siły i inspiracji. Eksplorując morskie głębiny i pokonując wysokie fale, odkryłem sens życia i miłości. Moja historia inspiruje mnie do odważnego podążania własną drogą i zawsze poszukiwania miłości i przeżyć, które czynią moje życie pełnym pasji i sensu.

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”