W poszukiwaniu fali

W poszukiwaniu fali

Być na fali to nic innego jak podążanie drogą, którą kreujemy sobie sami codziennie. Każda decyzja mniejsza czy większa wpływa na nasz następny ruch, a każdy ruch ma swoje konsekwencje. Na fali czujemy się wtedy, gdy wszystko dzieje się tak jak chcemy, udaje nam się przeskoczyć postawione poprzeczki i osiągnąć zamierzone cele. To tak jak z surfingiem, to tak jak z jazda na rowerze czy nauką języków. Im więcej czasu poświęcamy na dana czynność tym lepiej i pewniej się z tym czujemy - jesteśmy na fali.

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”