W drodze do siebie

W drodze do siebie

Ups and downs, wzloty i upadki, uśmiech i łzy, a potem znów łzy wzruszenia i radość. Ciepło słonecznych promieni i wilgotna sól morza na skórze, to co namacalne i to, czego nie da się zmierzyć. Każda mała podróż, nawet ta palcem po mapie, gdy w swojej wyobraźni wyskakujesz z korporacyjnego kołowrotka, rzucasz wszystko i jedziesz w Bieszczady lub w podróż dookoła świata. Gdy zadbasz o jakość swoich relacji i zaczynasz doceniać najmniejsze chwile - żyć tu i teraz. Kiedy zrozumiesz, że szczęście jest w Twoim zasięgu i że to Ty, i nikt inny, w pełni za nie odpowiadasz. Kiedy przestajesz uganiać się za cudzymi marzeniami, zrozumiesz gdzie Twoje serce i dom, otwierasz się na świat, odnajdujesz prawdziwy cel swojej podróży i obierasz na niego kierunek. Jesteś na fali.

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”