Uważność 🧘‍♀️

Uważność 🧘‍♀️

Być na fali to zdolność zauważania swoich doznań, emocji i myśli w miarę jak się pojawiają. Taka uważna chwila teraźniejszości. Wyobrażam sobie emocje jako fale na morzu. Mają one swój początek, środek i koniec. Każde uczucie, podobnie jak fala, żyje własnym życiem - zaczyna się w oddali, by stopniowo maleć bliżej brzegu i z powrotem wrócić do oceanu. Nie zatrzymam fal/uczuć, ale mogę wybrać, na której z nich chce dzisiaj surfować. Pisząc to najwięcej jest we mnie fali nadziei - na wyjazd na surfcamp 🏄‍♀️

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”