Unoszenie nad sceną

Unoszenie nad sceną

Właśnie w Portugalii pierwszy raz byłam "na fali". Unosiłam się nad scena niepozornego miejsca z kraftowym piwkiem gdzie odbywało się jam session i z trzęsącymi się nogami(prawie jak na desce surfingowej) weszłam tam i pierwszy raz... odpłynęłam. Fala improwizacji poniosła mnie tak daleko, ze jak tylko tego spróbowałam raz to musiałam więcej i więcej. Chciałabym wrócić do Portugalii i oprócz fali muzycznej złapać te mokre, nieokiełznane i przezwyciężyć kolejne lęki i słabości! A poniżej link tego małego klubu w Portugalii gdzie odpaliło się moje zwierzę sceniczne po raz pierwszy!

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”