Uniesienie

Uniesienie

Bycie na fali to dla mnie otwartość na to co przychodzi, chęć do podejmowania zarówno wyzwań, jak i możliwości, które się pojawiają. Jest to podobne do jazdy na falach życia, gdzie chcę poruszać się w różnych okolicznościach z równowagą, odpornością i chęcią podążania z prądem, zamiast nieustannie próbować kontrolować lub opierać się temu, co się dzieje. Takie podejście to dla mnie bardziej harmonijny i mniej stresujący sposób życia i reagowania na to co mnie spotyka.

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”