TWÓRCZE FLOW

TWÓRCZE FLOW

Dla mnie bycie na fali to stan, który osiągam kiedy jestem w procesie twórczym, pracując nad nową piosenką. Jest to uczucie kiedy nagle dźwięki i słowa łącza się ze sobą, nabierają kształtu, zabarwiają się emocjami i wypełniają osobistym znaczeniem. Lekkość, która pozwala przekraczać dotychczasowe schematy i sięgać coraz odważniej po swoje marzenia. Liczy się wtedy jedynie tu i teraz, czasami aż zapominam zjeść kolację bo nie mogę się oderwać od piosenki, nad którą pracuje. Flow to przypływ kreatywnych pomysłów i poczucie witalności.

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”