Tu i teraz!

Tu i teraz!

Bycie na fali to dla mnie świadomość każdej sekundy, która bezpowrotnie mija i wykorzystanie jej najlepiej jak potrafię. Łapiąc fale jestem w pełni skupiony na tu i teraz, więc przenoszę to na inne aspekty życia: relacje, pracę czy pozostałe pasje. Na przeszłość nie mam już wpływu, a swoją przyszłość tworzę dokładnie w tym momencie, więc jedynym wyjściem jest zanurzyć się w pełni w teraźniejszości. Bez względu na okoliczności, otoczenie, czy minusową temperaturę, kiedy trzeba wejść do Bałtyku ;)

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”