Trochę wszystkiego

Trochę wszystkiego

Bycie na fali to coś trochę niespokojnego, wyrywającego Cię z wygodnego łóżka, żeby przywitać wschód słońca w zimnie, a trochę kojącego. To trochę zarywanie wykładów, żeby złapać okno pogodowe. To dynamika życia, dająca poczucie, że jesteś w swoim miejscu. To coś trochę zwyczajnego, trochę łaskoczącego w brzuchu. To trochę latanie ze starym aparatem na klisze, żeby zapisać trochę piękna. I byciem na fali jest publikowanie tych 18 zdjęć portretujących rok życia, trochę z nadzieją powrotu do domu!

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”