Too young to die

Too young to die

Mając 36 lat zaczęłam się uczyć jeździć na deskorolce. Podczas nauki obiłam wszystkie, nie tylko 4 litery. Jednak nie bolało to tak bardzo jak komentarz pewniej dziewczynki „O Starsza Pani na deskorolce”! O zgrozo! Uciekałam w podskokach, by jak najszybciej zamknąć się w domu. Co mi strzeliło do głowy! Deskorolka poszła w odstawkę, wstyd wygrał – na szczęście tylko na chwilę. Deskorolka śniła mi się po nocach i wołała z przedpokoju, pokonałam wstyd. I teraz ja „starsza Pani” w słoneczne niedzielne popołudnie, jeżdżę ja dzika po najbardziej obleganej w całym województwie rolkostradzie, duma i szczęśliwa - zbieram same uśmiechy i serdeczne pozdrowienia od przystojnych Panów na rolakach (nie 14-latków!). To jest właśnie bycie na fali, bycie gwiazdą rocka w swoim własnym życiu, w swoim własnym małym świecie i nieprzejmowanie się tym co na ten temat myślą inni.

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”