Teraz! Nie dwa, nie trzy.

Teraz! Nie dwa, nie trzy.

Obecność to sine qua non bycia na fali.

"Być na fali" to nie dopuścić, aby nadmierne analizowanie zepsuło obiecujący moment, żeby przeszłość chwyciła za stery i zbiła nas z tropu, żeby zbyt wygórowane nadzieje nie zgubiły naszego kursu. "Być na fali" to znaczy cieszyć się z tego co się właśnie wydarza i za każdym razem nie dowierzać w niesamowitość tej chwili.

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”