Tańcząc w deszczu

Tańcząc w deszczu

Na fali to znaczy zmierzać w obranym kierunku. Otwarcie na to co się dzieje dookoła, spontaniczne decyzje, wyprawy, spotkania. Okiełznanie strachu do niepowodzeń. Lekkość. Bycie zawsze na 100%. Akceptowanie błędów i brak perfekcjonizmu. To rozwój bez obaw do zmiany, tworzenie i wykorzystywanie okazji, odpowiedzialność za to co tworzysz, troska o świat.

Obraz, muzyka powstały przy współpracy z nieperfekcyjną sztuczną inteligencją (100 obrazów Text to Image, ścieżka Text to Music). Słowa moje.

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”